Pomoc

Na niniejszej stronie znajdziesz wszystkie informacje odnośnie współpracy oraz problemów z wyświetlaniem obrazu z kamery.

Umieszczanie reklamy na stronie

Na niniejszym portalu możesz dodać swój banner reklamowy który będzie prowadził na Twoją stronę internetową,lub przygotowaną przez nas wizytówkę.

Aby dodać banner wystarczy kliknąć przycisk na górze strony i wybrac docelową pozycję Twojej reklamy. Ceny emisji różnią się w zależności do wybranego miejsca.

Po wybraniu wprowadzeniu wszystkich danych zostanie przygotowana faktura ProForma na podstawie której należy dokonać przelewu na konto bankowe naszej firmy. Po zaksięgowaniu wpłaty banner zostane automatycznie uaktyniony.

Prawidłowy banner reklamowy powinien mieć rozmiar 120 x 60 pikseli jeżeli wybrano miejsce na mały banner lub 460 x 60 pikseli jeżeli wybrano miejsce na duży banner. Przyjmujemy tylko bannery reklamowe w formacie plików GIF i JPG.

W przypadku chęci umieszczenia bannera Flash lub realizacji innej formy reklamy, prosimy o kontakt. Dane kontaktowe znajdą państwo na stronie "Kontakt".

Na koniec okresu trwania kampanii otrzymasz drogą email wiadomość z ilością kliknięć w Twój banner.

Oglądanie obrazu z kamery

Obraz jest transmitowany na żywo w sieci Internet z prędkością 512 kbit/s. Jeżeli posiadasz wolniejsze łącze internetowe niż 512 kbit/s, obraz może dłużej się ładować i co jakiś czas zatrzymywać.

Transmisja odbywa się w oparciu o rozwiązanie Windows Media Video (WMV), więc do jego oglądania wymagany jest Windows Media Player w wersji co najmniej 9. Windows Media Player można pobrać ze strony firmy Microsoft: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=1d224714-e238-4e45-8668-5166114010ca&DisplayLang=pl.

Jeżeli nie widzisz obrazu mimo spełnienia powyższych warunków, oznacza to iż Administrator Twojej sieci internetowej zablokował tę możliwość, lub aktualnie trwa konserwacja danej kamery. Nie można też wykluczyć awarii łącz operatora dosyłającego obraz. W takim układzie proszę spróbować później.


Zawartość serwisu stanowi własność firmy WebCamera.pl, Wyrażamy zgodę na na umieszczanie w obcych serwisach linku do strony www.webcamera.pl i zakopane.webcamera.pl Odmawiamy możliwości umieszczania obrazu na innych stronach bez zgody WebCamera.pl.
© dla WebCamera.pl
Kontakt: webcamera@webcamera.pl