Dlaczego warto?

Na naszej stronie internauta spędza średnio kilka minut. Przez ten czas można go zainteresować nie tylko obrazem z Krupówek na żywo, ale także Twoją aktualną ofertą.

Zamieszczając reklamę Twojego obiektu w formie graficznej animowanej bądź statycznej na temat oferowanych przez Państwa usług i produktów na naszej stronie www.zakopane.webcamera.pl czynicie go użytecznym i promocyjnym waszej witryny internetowej.

Już dziś umieść reklamę swojego obiektu; hotelu, pensjonatu, willi, restauracji, stoku narciarskiego, lodowiska na naszej stronie a uzyskasz skuteczną promocję swojej firmy. Aby kupić reklamę musisz wybrać wariant, wg którego Twoja reklama będzie wyświetlana.

Specyfikacja techniczna:
Opis moduł reklamowy umieszczony na stronie serwisu www.zakopane.webcamera.pl animowany lub statyczny
Waga do 100 Kb
Rozmiar Duży moduł nad lub pod obrazem z kamery 400x60 pikseli, Mały moduł obok obrazu z kamery 120x60 pikseli
Technologia GIF, JPEG, Flash(SWF)

Banner na górnej listwie

Tutaj możesz umieścić banner na górnej listwie reklamowej na stronie głównej serwisu. Banner na niej jest wyświetlany losowo z każdym wyświetleniem strony głównej serwisu.

Listwa bannerowa jest ruchoma - przewija się w nieskończoność co powoduje, iż reklama wyświetlana jest klika razy w ciągu danego wyświetlenia strony.

Cena za 30 dni emisji:
tylko 99.00 złBanner obok obrazu transmitowanego z kamery

Dzieki umieszczeniu reklamy obok obrazu, użykownik łatwo go dostrzeże i istnieje duże prawdopodobieństwo, iż jego ostatnim kliknięciem na stronie internetowej WebCamera.pl będzie kliknięcie w Twój banner.

Cena za umieszczenie bannera na danej pozycji jest zależna od jego umiejscowienia. Konretne ceny widać na schemacie poniżej.

Aby wybrać odpowiednią pozycję, na której ma być banner, kliknij przycisk w wybranym miejscu i przejdź do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Zajęte
Zajęte
Zajęte
ZajęteOglądasz Krupówki w Zakopanem na żywo
Cena za 30 dni
149.00 zł
kupuję »
Cena za 30 dni
159.00 zł
kupuję »
Cena za 30 dni
149.00 zł
kupuję »
Cena za 30 dni
159.00 zł
kupuję »

Podane ceny są cenami netto.

WebCamera.pl zastrzega sobie prawo odmowy emisji reklam, których wyświetlenie jest niemożliwe bez instalacji dodatkowego oprogramowania w przeglądarce.

WebCamera.pl nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam. WebCamera.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakość wyświetlanych reklam za brak odpowiedniego oprogramowania.

Kontakt: reklama@webcamera.pl


Zawartość serwisu stanowi własność firmy WebCamera.pl, Wyrażamy zgodę na na umieszczanie w obcych serwisach linku do strony www.webcamera.pl i zakopane.webcamera.pl Odmawiamy możliwości umieszczania obrazu na innych stronach bez zgody WebCamera.pl.
© dla WebCamera.pl
Kontakt: webcamera@webcamera.pl